گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 1400/02/07 - 10:42
  • تعداد بازدید خبر : 408
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

فراخوان تبادل استاد با دانشگاه Santiago de Compostela اسپانیا برای تدریس

معاونت بین‌الملل دانشگاه فراخوان تبادل استاد با دانشگاه Santiago de Compostela اسپانیا برای تدریس را اعلام کرد.

172569.mp3 فراخوان تبادل استاد با دانشگاه Santiago de Compostela اسپانیا برای تدریس

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران معاونت بین‌الملل با توجه به همکاری‌های گذشته دانشگاه علوم پزشکی تهران با دانشگاه Santiago de Compostela در پروژه‌های تبادل دانشجو و استاد برنامه اراسموس پلاس و پیرو قرارداد تبادل دانشجو و استاد میان این دو مجموعه، امکان تدریس یک نفر از اساتید واجد شرایط دانشگاه به مدت یک هفته در این دانشگاه اسپانیایی با حمایت مالی اتحادیه اروپا فراهم شده است.
اساتید و اعضای هیأت‌علمی دانشگاه برای ثبت‌نام لازم است مدارک مورد نیاز (تصویر پاسپورت، رزومه، قرارداد تبادل اساتید، گواهی اشتغال به کار، نامه پذیرش صادر شده توسط یکی از اساتید USC) را در سامانه آن دانشگاه  بارگذاری کنند.
آخرین مهلت ثبت‌نام یکشنبه 26 اردیبهشت 1400 است و پس از پایان مهلت، مدارک بررسی و فرد منتخب در تاریخ 26 الی 28 خرداد ماه اعلام خواهد شد.
متقاضیان برای دریافت نامه پذیرش می‌توانند از طریق لینک با اساتید مربوط به حوزه تخصصی خود در دانشگاه USC ارتباط برقرار کنند.
همچنین اطلاعات تکمیلی در این زمینه در لینک قابل دسترس است و متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با معاونت بین‌الملل دانشکده مرتبط و یا معاونت بین‌الملل دانشگاه با شماره 88800332-021 تماس حاصل کنند.
توضیح اینکه به دلیل پاندمی کرونا، امکان برگزاری کلاس به‌صورت مجازی بدون نیاز به سفر نیز میسر شده است.

  • گروه خبری : معاونت بین الملل,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 172569
مهناز  وحيدي
خبرنگار

مهناز وحيدي

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید