گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 1399/11/13 - 14:27
  • تعداد بازدید کنندگان خبر : 717
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دانشکده مجازی سومین دوره کوتاه مدت «یادگیری الکترونیکی» را برگزار می کند

دانشکده مجازی سومین دوره کوتاه مدت «یادگیری الکترونیکی» را برای اعضای هیئت علمی سراسر کشور، دبیران کارگروه کلان منطقه ۱۰ و کارکنان دفاتر مراکز توسعه آموزش دانشگاه های علوم پزشکی و افراد علاقه مند و فعال در حوزه آموزش مجازی برگزار می کند.

169857.mp3 دانشکده مجازی سومین دوره کوتاه مدت «یادگیری الکترونیکی» را برگزار می کند

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشکده مجازی، این دانشکده در ادامه برگزاری موفق دوره های اول و دوم؛ سومین دوره کوتاه مدت "یادگیری الکترونیکی" را با هدف آشنایی اعضای هیئت علمی با مفاهیم و اصول یادگیری الکترونیکی و افزایش مهارت لازم برای طراحی دوره و پیاده سازی یادگیری ترکیبی در علوم پزشکی با امتیاز توانمندسازی آموزشی برگزار می کند. دبیر علمی این دوره دکتر میترا ذوالفقاری دانشیار گروه یادگیری الکترونیکی، معاون آموزشی دانشکده مجازی دانشگاه علوم پزشکی تهران و دبیر کارگروه تخصصی بسته توسعه آموزش مجازی در منطقه آمایشی ۱۰ است.
این دوره به صورت مجازی برگزار میشود، بدین ترتیب که فراگیران ابتدا به صورت مجازی غیرهمزمان و با استفاده از سامانه نوید (مطالعه محتواهای الکترونیکی، انجام تکالیف و تعامل با مدرس) با مطالب آموزشی آشنا می شوند و سپس در یک جلسه آنلاین به صورت عملی به پیاده سازی و کاربرد آموخته های خود می پردازند و بازخورد لازم را دریافت می کنند. دوره به صورت طولی به مدت ۸۰ ساعت است که ۷۲ ساعت آن به صورت آموزش الکترونیکی غیر همزمان و ۸ ساعت در انتهای دوره، آموزش آنلاین همزمان برگزار خواهد شد، همچنین زمان آن با توجه به سرعت فراگیران به مدت  ۴ تا ۶ ماه خواهد بود. مهلت ثبت نام تا 22 بهمن و تاریخ شروع دوره 10 اسفند 99 است.
علاقه مندان برای شرکت در این دوره می توانند به لینک ثبت نام زیر مراجعه کنند: http://samad.tums.ac.ir 
این دوره به صورت مجازی از طریق سامانه نوید دانشگاه علوم پزشکی تهران به آدرس: http://tumsnavid.vums.ac.ir برگزار می شود.
توضیح اینکه همه اعضای هیات علمی دانشگاه ها از سراسر ایران، کارکنان دفاتر مراکز توسعه آموزش دانشگاه های علوم پزشکی کشور و افراد علاقه مند و فعال در حوزه آموزش مجازی با حداقل مدرک کارشناسی ارشد می توانند در این دوره شرکت کنند. گروه مدرسان این دوره شامل: دکتر میترا ذوالفقاری، دکتر ریتا مجتهدزاده، دکتر آیین محمدی، دکتر میترا قریب، دکتر سمیه برجعلی لو از اعضای هیات علمی دانشکده مجازی دانشگاه علوم پزشکی تهران و دکتر زهره سادات میرمقتدایی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی هستند.

  • گروه خبری : دانشکده مجازی
  • کد خبر : 169857
سیده کاملیا  داودزاده
خبرنگار

سیده کاملیا داودزاده

تصاویر

نظرات

1 نظر برای این مطلب وجود دارد

دکتر سید رفیع عارف حسینی

دکتر سید رفیع عارف حسینی

99/11/21 - 09:19

با سلام و سپاس بی کران، ایجاد چنین دوره ایی برای اخذ راه کارهای عملی بسیار ضروری بوده و درخور تکریم فراوان است.

پاسخ

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

نظر دهید