محتوای خبری معاونت پژوهشی

لیست اخبار صفحه :1
بررسی پرونده 7  بیمار مبتلا به نقص ایمنی اولیه در نود و  ششمین جلسه پیوند سلولهای بنیادی مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی

بررسی پرونده 7 بیمار مبتلا به نقص ایمنی اولیه در نود و ششمین جلسه پیوند سلولهای بنیادی مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی

نود و ششمین جلسه پیوند سلولهای بنیادی با حضور اساتید فوق تخصص ایمونولوژی،آسم و آلرژی و هماتولوژی و انکولوژی در مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی برگزار شد.

آغاز ثبت نام سی و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیاری تخصصی دندانپزشکی با استفاده از سهمیه استعدادهای درخشان

آغاز ثبت نام سی و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیاری تخصصی دندانپزشکی با استفاده از سهمیه استعدادهای درخشان

متقاضیان شرکت در آزمون پذیرش دستیاری تخصصی دندانپزشکی با استفاده از سهمیه استعدادهای درخشان می توانند برای ثبت نام 15 تا 21 اسفندماه1401 به سامانه ثبت نام آنلاین مرکز رشد استعدادهای درخشان مراجعه کنند.

تقدیر از سخنرانان برتر سومین همایش بین المللی التهاب

تقدیر از سخنرانان برتر سومین همایش بین المللی التهاب

در مراسم اختتامیه سومین همایش بین المللی التهاب از سخنرانان و خلاصه مقالات برتر ارسال شده به دبیرخانه همایش، تقدیر شد. طی 4 روز برگزاری همایش فوق، 60 سخنران از استادان برتر داخلی و خارجی با موضوع پیامدهای التهابی کووید-19 در بیماریهای مختلف سخنرانی کردند.

دکتر مصطفی معین: بالا رفتن اعتماد عمومی به پزشکان،  پژوهشگران و دانشمندان یکی از پیامدهای خوب پاندمی کرونا است
آغاز به کار سومین همایش بین المللی التهاب

دکتر مصطفی معین: بالا رفتن اعتماد عمومی به پزشکان، پژوهشگران و دانشمندان یکی از پیامدهای خوب پاندمی کرونا است

سومین همایش بین المللی التهاب با رویکرد پیامدهای التهابی کووید-19 توسط مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی با همکاری چند مرکز تحقیقاتی پایه و بالینی و انجمن علمی از 7 اسفند تا 10 اسفند در سالن همایش های بیمارستان مرکز طبی کودکان در حال برگزاری است، در این رویداد دستاوردهای علمی اخیر توسط استادان، دانشمندان و محققان برجسته جهان با تمرکز بر جنبه‌های مختلف پیامدهای التهابی COVID-19 مورد بحث قرار می گیرد.