کد خبر: ٧٠٣٤٣/ ١٢:٤٤ - چهارشنبه ١ شهريور ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 536
چاپ
ارسال به دوست
برگزاری مراسم بزرگداشت روز پزشک در بیمارستان مرکز طبی کودکان
مراسم بزرگداشت روز پزشک در سالن دکتر قریب بیمارستان مرکز طبی کودکان برگزار شد.

گالری تصاویر

به گزارش روابط عمومی بیمارستان مرکز طبی کودکان، به مناسبت زادروز پزشک ایرانی حکیم ابوعلی سینا و بزرگداشت روز پزشک مراسمی روز چهارشنبه یکم شهریور ماه 1396 در سالن دکتر قریب با حضور اساتید، دستیاران تخصصی و فوق تخصص و دانشجویان برگزار شد.
در این مراسم ابتدا دکتر عباس مدنی، استاد پیشکسوت و فوق تخصص بیماری های کلیه کودکان ضمن تبریک این روز، در خصوص مقام پزشک و مسئولیت های وی صحبت کرد و در همین خصوص خاطره ای را نقل کرد.
سپس از دکتر اصغر رامیار استاد پیشکسوت فوق تخصص خون و انکولوژی کودکان از طرف دستیاران برای قدردانی از زحمات ایشان با اهدای هدیه ای تجلیل به عمل آمد.
در ادامه دکتر بدو، رئیس بیمارستان ضمن تبریک روز پزشک و تشکر از زحمات پزشکان بیمارستان، در خصوص گشایش بخش ام آر آی بیمارستان که اولین مرکز ام آر آی کودکان در سطح کشور است و همچنین در مورد آغاز کار بخش infant ICU مطالبی را ارائه کرد. دکتر بدو از راه اندازی مرکز جامع تکامل کودکان و مرکز تله مدیسین طب کودکان در بیمارستان که رویداد مهمی است خبر داد و از برگزاری امتحانات آسکی و بورد در مرکز جامع آزمون الکترونیکی بیمارستان که یکی از مجهزترین مراکز جامع آزمون در کشور است، یاد کرد.
در ادامه با ارائه آماری از مراجعه کنندگان به اورژانس بیمارستان و بیماران جراحی شده در یک ماه گذشته که  بسیار قابل توجه بوده از زحمات پزشکان به ویژه دستیاران تخصصی و فوق تخصصی تشکر کرد.
این مراسم با پذیرایی و اهدای هدیه یادبود به دستیاران تخصصی و فوق تخصصی به پایان رسید.
خبر: لیلا یوسفی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • مراسم بزرگداشت روز پزشک در بیمارستان مرکز طبی کودکان
  • بیمارستان مرکز طبی کودکان
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد