کد خبر: ٧٦٨٨٤/ ١٢:٠١ - چهارشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 754
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر, گروه خبری RSS
برگزاری سومین جلسه کمیته راهبردی پروژه ECD با حضور فرماندار شهرستان اسلامشهر
شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر سومین جلسه کمیته راهبردی پروژه ECD (توسعه همه‌ جانبه رشد و تکامل دوران ابتدایی کودکی ) با حضور فرماندار شهرستان را برگزار کرد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، این جلسه با حضور اعضای کمیته از معاونت اجتماعی فرهنگی دانشگاه، معاونت بهداشت، معاونت درمان، مرکز تحقیقات رشد و تکامل اطفال مرکز طبی کودکان، بیمارستان ضیائیان، شبکه بهداشت و درمان، فرمانداری شهرستان و بهزیستی شهرستان اسلامشهر، بخشداری چهاردانگه، به ریاست فرماندار شهرستان اسلامشهر سه‌شنبه 25  اردیبهشت 97 در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان تشکیل شد.
در ابتدای جلسه دکتر سلمانی، مدیر شبکه بهداشت و درمان در خصوص اهمیت پروژه مطالبی را عنوان کرد. سپس استاد دکتر ملک افضلی، مشاور پروژه ضمن معرفی سازمان‌های مردم‌نهاد (سمن) در خصوص همکاری‌های بین بخشی و فعالیت این سازمان‌ها در این طرح و استفاده از پتانسیل آنها مطالبی را بیان کرد و در ادامه دکتر توکلی کیا، متخصص پزشکی اجتماعی دانشگاه گزارشی از روند پروژه و پیشرفت برنامه ارائه داد.
دکتر رستمیان، معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه نیز گفت: این پروژه ضمن اینکه یک طرح غربالگری و تشخیصی بوده به‌عنوان یک برنامه ارتقایی در روند رشد و تکامل کودکان نیز محسوب می‌شود سپس در پایان مهندس حقیقی، فرماندار شهرستان اسلامشهر ضمن تشکر از حضور اعضا محترم کمیته در خصوص همکاری ادارات و سازمان‌های ذیربط شهرستان قول مساعد داد.
خبر: خورسندفرد
عکس: بیاتی نیاز

 

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد