کد خبر: ٧٨٤٧٠/ ١١:٥٥ - يکشنبه ٢٤ تير ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 891
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, گروه خبری RSS
کلاس آموزشی بهینه سازی مصرف آب برای کارکنان مدیریت امور خوابگاه ها برگزار شد
اولین جلسه آموزشی بهینه سازی مصرف آب با حضور کارشناسان شرکت آب و فاضلاب منطقه 3 با هدف ترویج راهکارهای مصرف بهینه و تغییر الگوی رفتار مصرفی از طریق آموزش برای کارکنان مدیریت امور خوابگاه ها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، کلاس آموزشی بهینه سازی مصرف آب ویژه کارکنان خدمات، تاسیسات و سرپرستان خوابگاه ها روز شنبه 23 تیرماه 97 از ساعت 13 تا 14:30 در خانه فرهنگ کوی علوم پزشکی تهران با حضور مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب منطقه 3 برگزار شد.
حسینی مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب منطقه 3 گفت: هدف از برگزاری این کارگاه، آشنایی هر چه بیشتر کارکنان خوابگاه ها با روش های صرفه جویی در مصرف آب و نهادینه نمودن استفاده صحیح از آب در خوابگاه هاست.
وي افزود: با توجه به استمرار پديده خشكسالي در كشور، اصلاح الگوی مصرف آب امری حیاتی و ضروری است و بایستي زمینه های اصلاح الگوی مصرف را در جامعه فراهم کنیم که یکی از مهمترین شاخص های این امر اصلاح رفتار مصرف در جامعه است.
در اين كارگاه، کارکنان مدیریت امور خوابگاه ها با اهمیت و ارزش آب در زندگی اجتماعی انسان ها بیش از گذشته آشنا شدند و از سوی کارشناس امور آب و فاضلاب منطقه 3 آموزش های لازم در خصوص چگونگی راه های صحیح مصرف بهینه آب و فرهنگ سازی و انتقال اطلاعات کسب شده به خانواده‌ها، داده شد.
در پایان جلسه هم بروشورهای آموزشی و فرم نظرسنجی با هدف اطلاع از نحوه برپایی کلاس بین کارکنان توزیع گردید.
توضیح اینکه، این کلاس آموزشی در روز چهارشنبه 27 تیر ماه نیز برای دیگر همکاران مدیریت امور خوابگاه ها برگزار خواهد شد.
عکس و خبر: وجه اله دوستی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد