کد خبر: ٧٨٤٧١/ ١١:٥٨ - يکشنبه ٢٤ تير ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 2259
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, مديريت تربيت بدني, گروه خبری RSS
مدیریت تربیت بدنی برگزار می کند؛
دوره های جدید آموزشی شنا، ورزش در آب و بدنسازی در مجموعه استخر و سونای دانشگاه
مدیریت تربیت‌بدنی دانشگاه در نظر دارد، دوره های جدید آموزشی شنا و بدنسازی ویژه بزرگسالان، مدرسه آموزشی و آکادمی شنا ویژه فرزندان کارکنان و نیز کلاس های آموزشی ورزش در آب را بطور اختصاصی برای بانوان برگزار کند.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، مدیریت تربیت‌بدنی علاوه بر دوره های آموزشی شنا ویژه بانوان، در بخش آقایان نیز اقدام به برگزاری دوره های آموزشی کرده است. دوره های آموزشی شنا بصورت اختصاصی جهت کارکنان، دانشجویان، اعضای هیأت علمی و بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی تهران و خانواده های آنان (افراد دارای کارت عضویت دانشگاهی) در سه سطح مبتدی، متوسطه و پیشرفته و در 12 جلسه برگزار خواهد شد.
همچنین فرزندان کارکنان، دانشجویان، اعضای هیأت علمی و بازنشستگان دانشگاه می توانند دوره های آموزشی مذکور را به صورت مدرسه شنا و آکادمی شنای تابستانه دانشگاه علوم پزشکی تهران در مجموعه استخر و سونای شهید توکلی سپری کنند.
کلاس های آموزشی ورزش در آب و بدنسازی (کار با دستگاه) نیز در 12 جلسه آموزشی در این مجموعه ورزشی برگزار می شود.
بنابر اعلام اداره گسترش ورزش های همگانی مدیریت تربیت‌بدنی، ثبت نام در کلاس های آموزشی مذکور از 26 تیر ماه جاری آغاز و شروع دوره ها از 2 مرداد 1397 تعیین شده است.
به دلیل محدودیت ظرفیت پذیرش در دوره های آموزشی ذکر شده، اولویت‌بندی بر اساس زمان ثبت‌نام متقاضیان انجام خواهد شد.
توضیح اینکه، همکاران علاقمند برای ثبت‌نام و یا کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس: ‌خیابان نصرت شرقی، نرسیده به میدان توحید، دانشکده پرستاری و مامایی، مجموعه استخر و سونای دانشگاه علوم پزشکی تهران مراجعه و يا با شماره تلفن 66420738 تماس برقرار کنند.
خبر: فتحعلی زاده

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد