کد خبر: ٧٩٠٩٩/ ١٢:٣٥ - چهارشنبه ١٧ مرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 933
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان ری
برگزاری کمیته کاهش رفتارهای پرخطر در شهرستان ری
کمیته کاهش رفتارهای پرخطر باهدف بررسی مهم‌ترین رفتارهای آسیب‌رسان و برنامه‌ریزی جهت کنترل این معضل اجتماعی تشکیل جلسه داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری، کمیته کاهش رفتارهای پرخطر با حضور نمایندگان سازمان‌های مختلف در تاریخ سه‌شنبه شانزدهم مردادماه در محل ستاد شبکه شهرری تشکیل جلسه داد.
در این نشست مهندس محمدرضا رنجبران معاون شبکه، سهیلا پناهی کارشناس مسئول واحد سلامت روان و نمایندگانی از فرمانداری، بهزیستی، شهرداری، بهزیستی، آموزش‌وپرورش و بسیج شهرستان ری حضور داشتند.
ابتدا پناهی در مورد مهم‌ترین رفتارهای پرخطر در بافت جامعه ایرانی و گروه‌های سنی که به‌سوی این رفتارها گرایش دارند صحبت کرد.
سپس مهندس رنجبران در مورد برنامه‌های شبکه صحبت کرد. معاون شبکه، آموزش و آگاه‌سازی خانواده‌ها را مهم‌ترین هدف سیستم بهداشت دانست و گفت: مهم‌ترین راه برای کاهش رفتارهای پرخطر، آموزش صحیح و بی‌پرده به اقشار مختلف به‌خصوص جوانان است و شبکه بهداشت برنامه‌های مختلفی را در این زمینه اجرامی کند.
در ادامه نمایندگان هر سازمان در مورد برنامه‌های کنترل و کاهش رفتارهای پرخطر صحبت کرد.
استفاده از همه امکانات آموزشی به‌منظور آگاه‌سازی جوانان و خانواده‌ها، همکاری جهت پربار کردن اوقات فراغت، برنامه‌ریزی جهت افزایش تفریحات سالم و کم‌هزینه و تداوم همکاری بین بخشی از مهم‌ترین مصوبات این جلسه بود.
خبر: شریفی
عکس: اثنی عشری

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد