کد خبر: ٧٩٢٧٦/ ١٠:٣٦ - چهارشنبه ٢٤ مرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1559
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده بهداشت, گروه خبری RSS
برگزاری جلسه هم اندیشی در مورد فرایند پذیرش و آموزش دانشجویان بین الملل در دانشکده بهداشت
جلسه هم اندیشی در مورد فرایند پذیرش و آموزش دانشجویان خارجی با حضور معاون بین الملل دانشگاه در دانشکده بهداشت برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی دانشکده بهداشت، 23 مرداد 97، این نشست با حضور دکتر کردی معاون بین الملل دانشگاه و دکتر ضیایی معاون آموزشی، دکتر حسینی مدیر توسعه و پشتیبانی و دکتر شعبانی مدیر توسعه امور بین الملل معاونت بین الملل، دکتر محمد عباسی و دکتر اکبری ساری رییس دانشکده، دکتر تکیان معاون بین الملل، دکتر شکیبازاده معاون آموزشی و دکتر حنفی مدیر آموزش دانشجویان خارجی دانشکده بهداشت برگزار شد. 
در این جلسه پیرامون نحوه پذیرش دانشجویان خارجی و راهبردی بودن دانشکده بهداشت در این زمینه و نقشی که در حیطه آموزش ایفا می کند، بحث و گفتگو شد.
دکتر کردی به راهبردهای دانشگاه و مسئولیت ها و اختیاراتی که در این زمینه به دانشکده ها واگذار می شود اشاره و پیشنهادهایی در خصوص نحوه پذیرش این دانشجویان و ایفای نقش پررنگ تر دانشکده بهداشت در این زمینه ارائه کرد. 
دکتر شعبانی نیز با ارائه آمار در خصوص نحوه پذیرش، فرآیندهای آموزشی و میزان پذیرش  دانشجویان بین الملل در دانشکده بهداشت صحبت های تکمیلی خود را بیان کرد. 
در ادامه دکتر اکبری ساری در مورد کاهش پذیرش دانشجویان MPH  بین الملل ابراز نگرانی کرد و پیشنهاد داد که علت این کاهش بررسی و آسیب شناسی شود و اگر نقایصی متوجه دانشکده یا دانشگاه می شود آن را برطرف کرد. در خصوص اصلاح فرآیندهای موجود باید تلاش شود و نیاز به آسیب شناسی در ابعاد مختلف است تا دانشجو با کمترین چالش و مشکل مواجه شود.
همچنین در خصوص پیگیری به منظور پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی آمادگی دانشکده بهداشت را اعلام کرد.
در مورد تعداد دانشجویان ورودی به دانشکده و ایجاد راه کارهای جدید برای جذب این دانشجویان و پذیرش دانشجوMPH به صورت ویژه و هدف گذاری شده در دانشکده و در زمینه بازخورد از دانشجویان بین الملل نیز مباحثی مطرح شد. 
و در انتها دکتر تکیان هم تاکید کرد حتما در این زمینه باید تلاش بیشتر و جدی تری صورت گیرد چرا که دانشکده بهداشت دارای ظرفیت های بالایی است و می تواند سفیر خوبی برای دانشگاه باشد. 

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد