کد خبر: ٧٩٢٩٧/ ١٢:٣٨ - چهارشنبه ٢٤ مرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1221
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده پزشکی, گروه خبری RSS
با حکم رییس دانشکده پزشکی، سرپرست گروه آموزشی آموزش پزشکی منصوب شد
دکتر شهریار نفیسی با صدور حکمی دکتر رقیه گندم کار، عضو هیئت علمی گروه آموزش پزشکی را به مدت یک سال به عنوان سرپرست گروه آموزشی آموزش پزشکی منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، برنامه ریزی در مسیر تحقق اهداف و برنامه 4 ساله و حرکت در جهت بین المللی سازی دانشگاه، بستر سازی مناسب برای جذب اعضای هیات علمی عالم و متعهد به اصول حرفه ای و فراهم آوردن زمینه های تحقیقات هدفمند و کاربردی در گروه و توسعه ارتباط با صنعت از جمله اهداف مورد انتظار در این انتصاب است.
متن حکم به این شرح است:

سرکار خانم دکتر رقیه گندم کار
استادیار محترم گروه آموزشی آموزش پزشکی دانشکده پزشکی
سلام علیکم
پیشرفت و ارتقاء جایگاه دانشگاه در عرصه آموزش، پژوهش و ارائه خدمت در گرو فعالیت هدفمند گروه های آموزشی است که با بهره مندی از اساتید مجرب و متعهد، خاستگاه پویایی و بالندگی علمی در دانشگاه هستند. در این راستا به استناد آئین نامه جامع مدیریت دانشگاه ها بدینوسیله سرکارعالی را به مدت یک سال به سمت سرپرست گروه آموزشی آموزش پزشکی منصوب می نمایم.
انتظار می رود در طول دوران مدیریت، با برنامه ریزی و استفاده بهینه از کلیه منابع و بهره مندی از توان اعضای هیات علمی گروه و دانشجویان عزیز آن گروه، علاوه بر وظایف مصرح در آئین نامه مدیریت دانشگاه ها، موارد ذیل مورد پیگیری جدی حضرتعالی قرار گیرد:
-برنامه ریزی در مسیر تحقق اهداف و برنامه 4 ساله دانشگاه 
-تلاش حفظ و ارتقای جایگاه برتر دانشگاه در حوزه آموزش و تلاش مضاعف برای ارتقاء کیفیت آموزش با هدف تربیت دانشجویان عالم، محقق و متعهد اصول حرفه ای
-فراهم آوردن زمینه های تحقیقات هدفمند و کاربردی در گروه و توسعه ارتباط با صنعت
-برنامه ریزی و بستر سازی مناسب برای حرکت در جهت بین المللی سازی دانشگاه
-بستر سازی مناسب برای جذب اعضای هیات علمی عالم و متعهد به اصول حرفه ای
- ارائه گزارش عملکرد سالانه همراه با برنامه توسعه ای و اعلام نیاز نیروی انسانی و منابع ضروری
اجرای وظایف فوق بدون شک باعث رشد گروه خواهد بود و دانشگاه را در مسیر ارتقاء و تعالی یاری خواهد کرد. ضروری است ضمن ارسال گزارش منظم یک ساله به دانشکده پزشکی در مورد امور، زمینه ارائه بازخورد مناسب و کمک به ارتقاء گروه را فراهم آورید .
توفیق جنابعالی و کلیه اعضاء هیات علمی و سایر همکاران گروه را از خداوند متعال خواستارم . 
دکتر شهریار نفیسی
رییس دانشکده پزشکی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1397/05/27 10:52
0
0
با سلام. ضمن آرزوی موفقیت روزافزون برای آقای دکتر میرزازاده عزیز، امیدوارم سرکار خانم دکتر گندم کار که بسیار پرتوان و پر تلاش هستند نیز در سمت جدید موفق و پیروز باشند.
کاربر مهمان
1397/05/24 15:30
0
0
عرض تبریک
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد