کد خبر: ٨١٠١٤/ ١٦:٠٩ - چهارشنبه ٢٥ مهر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1602
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان فارابی, گروه خبری RSS
دیدار مدیر پرستاری دانشگاه علوم پرشکی تهران با کارکنان پرستاری بیمارستان فارابی
دکتر ورعی مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی تهران با حضور در بیمارستان فارابی با سرپرستاران و پرستاران بخش های مختلف این بیمارستان دیدار کرد.

گالری عکس 1
گالری عکس 2
به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی، دکتر شکوه ورعی مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی تهران روز چهارشنبه 25مهر 97 در دیدار با گروه های مختلف پرستاری، سرپرستاران و سوپروایزرهای این بیمارستان ضمن ابراز خشنودی از حضور در جمع گروه پرستاری بیمارستان فارابی بیان داشت: البته بنده به اقتضای حوزه تدریسم تا به حال به بیمارستان فارابی نیامده بودم ولی برگزاری کارگاه های روش تحقیق موجب شد از نزدیک با همکاران آشنا و در جریان کار آن ها قرار گرفته و آشنایی ضمنی با چالش های حوزه پرستار بیمارستان پیدا کنم. به همین سبب دیدار با همکاران به تاخیر افتاد و امروز بسیار خوشحالم که در خدمت شما هستم.
وی سپس ضمن آشنائی و گفتگو با کارکنان پرستاری درجریان ایده‌ها، مسائل و مشکلات آنان قرارگرفت و به برخی از آن ها پاسخ داد.
دکتر ورعی در پایان این نشست با دکتر صنعتکار، قائم مقام ریاست و معاون درمان، مرادی، مدیر و رضائی، مدیر پرستاری بیمارستان دیدار کرد و با بیان نقطه نظرات مطرح شده در جلسه در خصوص مطالبات کارکنان کادر پرستاری گفتگو و تبادل نظر کرد.
در این نشست نیز دکتر صنعتکار، قائم مقام ریاست بیمارستان فارابی بر حمایت مدیران ارشد بیمارستان از استقلال دفتر پرستاری و به ویژه مدیر پرستاری تاکید کرد و افزود: در طی دوسال گذشته سعی شده مشکلات کارکنان پرستاری در دفتر پرستاری حل شود و هیچ مراجعه ای از جانب آنان در دفتر ریاست، دفتر معاون درمان و دفتر مدیریت بیمارستان نداشته ایم. سیاست ما ارائه نظر مشاوره ای است و تصمیم گیرنده نهایی منحصرا مدیر پرستاری خواهد بود.
دکتر صنعتکار تصریح کرد: گرچه در انتخاب سرپرستاران توانمندی و سابقه کار معیارهای اصلی هستند ولی قطعا اگر سرپرستاری توانایی مدیریتی نداشته باشد باید تغییر کند.
خبروعکس: امیدوار

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#