کد خبر: ٨١٠٨٠/ ١٢:٠٥ - شنبه ٢٨ مهر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 955
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان جنوب
برگزاری غرفه اطلاع‌رسانی و مشاوره مرکز بهداشت جنوب تهران به مناسبت هفته سلامت روان
واحد آموزش بهداشت با همکاری واحد سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد مرکز بهداشت جنوب تهران غرفه مشاوره و اطلاع‌رسانی را برگزار کرد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومي مرکز بهداشت جنوب تهران، این غرفه با هماهنگی معاونت اجتماعی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تهران در روزهای دوشنبه تا چهارشنبه 23 و 42 و 25 مهر 97 در پردیس مرکزی دانشگاه تهران برای دانشجویان برگزار شد.
در این غرفه کارشناسان واحد سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد این مرکز در خصوص طرح تحول سلامت، ثبت پرونده‌ی الکترونیکی، شرح وظایف روانشناس در مراکز بهداشتی اعم از آموزش فردی و گروهی مطالبی را بیان کردند و به مشاوره فردی به دانشجویان پرداختند.
در این غرفه کارشناسان آموزش بهداشت و مراقبین سلامت به معرفی برنامه سفیر سلامت دانشجو، جذب سفیران سلامت و معرفی اپلیکیشن سفیران سلامت پرداختند.
توزیع رسانه‌های آموزشی درزمینهٔ سلامت روان جوانان و رسانه‌های مرتبط دیگر بین دانشجویان و برگزاری مسابقه سلامت روان ویژه جوانان 15 تا 30 سال نیز از دیگر فعالیت‌های اجرایی در این غرفه بود.
خبرنگار: نگار دیوبندی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد