کد خبر: ٨١٨٩٣/ ١٥:١١ - سه شنبه ٢٢ آبان ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 545
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده توانبخشی, گروه خبری RSS
انتصاب دکتر نعمت‏ اله روح‌بخش به سمت سرپرست معاونت اجتماعی و فرهنگی دانشکده توانبخشی/ قدرداني رئيس دانشکده توانبخشی از خدمات ارزشمند احمد گشانی
دکتر محمدرضا هادیان، رئيس دانشکده توانبخشی در حکمي دکتر نعمت‏ اله روح‌بخش را به سمت سرپرست معاونت اجتماعی فرهنگی این دانشکده منصوب و در نامه اي از خدمات ارزشمند احمد گشانی قدرداني کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده توانبخشی، دکتر محمدرضا هادیان رئیس دانشکده توانبخشی در حکمی دکتر نعمت اله روح‌بخش را به سمت سرپرست معاونت اجتماعی فرهنگی این دانشکده منصوب و در نامه اي از خدمات ارزشمند احمد گشانی قدرداني کرد.
 
در متن ابلاغ دکتر روح‌بخش آمده است:
 
جناب آقای دکتر نعمت ‏اله روح‌بخش 
عضو محترم هیئت علمی دانشکده 
'دانشکده توانبخشی دانشگاه تهران به عنوان دانشکده پیشرو کشور در حوزه توانبخشی نقش برجسته‌ای در گسترش آموزش رشته‌های توانبخشی داشته است. اکنون هنگام آن است که این دانشکده با نگاهی نو و جامع، رسالت‌های جدید خود را با توجه به مقتضیات زمان بازشناسی نموده و برای ایفای نقش جدید خود اقدام نماید.' (رئیس محترم دانشگاه)
جایگاه و نقش دانشگاه ها تلاش برای ساختن جامعه ای آگاه، ثروتمند و دارای رفاه اجتماعی از طریق تربیت نیروهای ارزشمند، تولید علم و دانش برای توسعه و ارتقای فرهنگ جامعه و افزایش سرمایه اجتماعی است. از اینرو با توجه به بررسی های صورت گرفته و نظر به سوابق علمی و اجرائی ارزشمند شما، جنابعالی به عنوان سرپرست معاونت اجتماعی و فرهنگی  تعیین می‏شوید.
- تدوین برنامه عملیاتی 4 ساله 1400-1396 در حوزه اجتماعی و فرهنگی دانشکده براساس نقشه علمی دانشگاه و رهنمود تعیین‌شده در بالا توسط رئیس محترم دانشگاه
- نگرش نو به پدیده فرهنگ در دیدگاه اسلامی از طریق مشورت با خبرگان و دانشجویان با دیدگاه پیشرفت علمی از طریق فرهنگ‌سازی انسانی – اسلامی
-  افزایش نشاط و ارتقاء دانشجویان
 برای بالا بردن توانمندی‌های علمی، همراه با حوزه دانشجویی
- شناسایی و ارتباط با  ایرانیان علاقمند به ارتقاء رشته­های توانبخشی در سراسر کشور، سطح بین‌الملل و جذب همکاری‌های علمی – فرهنگی – اجتماعی و اقتصادی ایشان برای توانمند نمودن دانشکده توانبخشی در حیطه های گوناگون.
 - جذب کمک­های مردمی در سطح ملی و بین‌المللی برای ارتقاء شرایط انسانی - فرهنگی – اجتماعی در گروههایی که نیاز به خدمات گوناگون توانبخشی دارند.
 - کمک به ایجاد سازمانهای مردم‌نهاد برای ارتقاء فرهنگ فداکاری در حیطه‌های توانبخشی در سطوح ملی و بین‌المللی.
 - هم‌افزایی با سایر معاونت‌های دانشکده برای پیشبرد برنامه عملیاتی دانشکده.
  دکتر محمدرضا هادیان
رئیس دانشکده توانبخشی
 
  متن نامه قدردانی رئيس دانشکده توانبخشی از احمد گشانی بدین شرح است:
  
جناب آقاي گشاني 
عضو محترم هيئت علمي 
با سلام و احترام 
بدینوسیله از زحمات چندین ماهه شما در حوزه معاونت اجتماعی و فرهنگی سپاسگزاری می گردد امیدواریم پس از پایان دوره دکتری تخصصی بتوانید با توانمندی بیشتری به گروه شنوایی شناسی و دانشکده خدمت نمائید. 
موفقیت شما را از پروردگار مهربان خواستاریم. 
دکتر محمدرضا هادیان 
رئیس دانشکده توانبخشی
 
 
انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد