کد خبر: ٨٢٩٨٦/ ١٢:١٨ - يکشنبه ٢٥ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 230
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان فارابی, گروه خبری RSS
حضور فعال بیمارستان فارابی در دهمین نمایشگاه گردشگری پارس در شیراز
دهمین نمایشگاه گردشگری پارس با محوریت توریسم سلامت و گردشگری مذهبی در شیراز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی، دهمین نمایشگاه بین‌المللی پارس با محوریت توریسم سلامت و گردشگری مذهبی، با حضور شرکت‌ها و موسسه‌های فعال در حوزه گردشگری و نمایندگانی از 6 کشور، سمن‌ها و شخصیت‌های حقیقی و حقوقی،  از 21 تا 24 آذر در شیراز برگزار شد.
نرگس وصال کارشناس IPD بیمارستان فارابی ضمن اعلام این خبر افزود: 23 بیمارستان مطرح کشور به همراه چند کمیته و انجمن‌ علمی پزشکی و زنجیره گردشگری سلامت کشور شامل دفاتر خدمات مسافرتی، ایرلاین‌ها و هتل داران در این نمایشگاه شرکت داشتند و در حاشیه آن نشست‌های علمی و تخصصی در چهار محور هتل داری دیجیتال، اقتصاد گردشگری سلامت، استراتژی بازاریابی و مهندسی ارزش در گردشگری برگزار شد.
وی در ادامه اظهار داشت: با توجه به ظرفیت بالای گردشگری سلامت در اقتصاد درمان، گروه گردشگری سلامت معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران مشتمل بر بیمارستان های فارابی، امیراعلم، مدائن و صدیقه زهرا در این نمایشگاه حضوری فعال داشته و مذاکرات متعددی را از جمله با اتاق بازرگانی ایران و اتریش، نشریات بین المللی و شرکت های تجاری انجام دادند که دستاوردهای آن در آینده اطلاع رسانی خواهد شد. 
خبر: امیدوار
عکس: وصال
انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد