کد خبر: ٩٠٢٨٩/ ١٤:١٢ - پنج شنبه ٣ مرداد ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 203
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان بهارلو
بازدید مدیریتی تیم مدیریت اجرایی مرکز آموزشی درمانی بهارلو از بخش های ویژه بیمارستان
تیم مدیریت اجرایی مرکز آموزشی درمانی بهارلو با حضور در بخش های ویژه، مسمومین و آندوسکوپی، ضمن بررسی مسائل و مشکلات بخش ها و کارکنان، به مشکلات همراهان بیماران نیز رسیدگی کردند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهارلو، روز پنج شنبه سوم مرداد 98، تیم مدیریت اجرایی بیمارستان متشکل از دکتر سید مجید موسوی موحد، رئیس، داود پناهی، مدیر، زهرا قاضی، مدیر پرستاری و مهدی نصیری، کارشناس درمان، از بخش ICUA، ICUC، آندوسکوپی و مسمومین این مرکز بازدید مدیریتی به عمل آوردند.
از جمله مواردی که در بازدید از بخش مسمومین توسط پرستاران و منشی این بخش مطرح شد، مسائل امنیتی مربوط به کارکنان بود. بخش مسمومین با توجه به نوع خاص بیماران مورد پذیرش، نیازمند تمهیدات ویژه ای جهت محافظت از کارکنان و خود بیمار می باشد.
در بازدید از بخش آندوسکوپی، زینب کبریایی، سرپرستار بخش، به کمبود نیروی انسانی در این بخش اشاره کرد. دکتر زاهدین خیری، متخصص گوارش نیز با اشاره به کیفیت بالای رعایت اصول ایمنی بیمار در این بخش و التزام کارکنان این بخش به دستورالعمل های ضدعفونی و استریلیزاسیون دستگاه آندوسکوپ و کلونوسکوپ، پیشنهاد کرد که با اضافه کردن یک دستگاه شستشو به این بخش بتوان طول مدت انتظار بیماران را کوتاه کرد.
تیم مدیریتی بیمارستان سپس با حضور در بخش مراقبت های ویژه جنرال، تصمیماتی در خصوص چگونگی انجام دیالیز بر بالین بیمار اتخاذ کردند. از جمله این تصمیمات جایابی صحیح دستگاه RO  و نحوه صحیح جابجایی بیماران در هنگام نیاز به دیالیز بود.
در بخش مراقبت های ویژه مسمومین هم، مدیر بیمارستان پس از شنیدن مشکلات مطرح شده توسط کارکنان این بخش، موارد را جهت طرح در یک جلسه جداگانه با حضور سایر پرستاران یادداشت کرد.
در این بازدید با دستور دکتر موسوی،  به مشکلات مطرح شده از سوی همراهان بیماران نیز رسیدگی فوری شد.
خبر و عکس : فهیمه نجاری 

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#