کد خبر: ٩١٩٣٦/ ١٩:٠٨ - شنبه ٢٣ شهريور ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 2459
چاپ
ارسال به دوست
روابط عومی حوزه ریاست, گروه خبری RSS
انتصاب دکتر فاطمه داوری به عنوان رئيس مجتمع بیمارستانی یاس/ قدردانی رئیس دانشگاه از دکتر مصطفی محقق 
دکتر عباسعلی کریمی، رئیس دانشگاه در حکمی دکتر فاطمه داوری تنها را به عنوان رئيس مجتمع بیمارستانی یاس منصوب و در نامه ای از خدمات ارزشمند دکتر مصطفی محقق، رئیس پیشین این مجتمع قدردانی کرد.

متن این حکم به شرح زیر است:

سرکار خانم دکتر فاطمه داوری تنها 
استاد  محترم دانشگاه
با سلام و احترام
بیمارستان ها از مراکز اصلی آموزش، پژوهش و ارائه خدمات در دانشگاه هستند و ارتقاء آنها علاوه بر افزایش رضایت مندی مراجعین نیازمند، موجب شکوفایی در عرصه آموزش و پژوهش های بالینی می شود.
نظر به تعهد و توانمندی‌هاي ارزشمندتان، سرکارعالی را به عنوان رئيس مجتمع بیمارستانی یاس منصوب مي‌نمايم. در این راستا لازم است نکات زیر مورد توجه و پیگیری قرار گیرند:
 
• اولویت و توجه بیشتر به توان‌مندی نیروی انسانی به عنوان سرمایه اصلی مجموعه
• برنامه‌ریزی برای یکپارچگی فضاهای موجود مجتمع به گونه‌ای که امکان بهره‌وری حداکثری از فضاها فراهم آید
• اولویت در فعالیت بخش‌های آموزشی بیماری‌های زنان و زایمان به گونه‌ای که ضمن ارائه خدمات در بهترین شرایط ممکن همچنان این مرکز به عنوان یک مرکز ارجاعی ملی در این حوزه شناخته شود
• حمایت ویژه از فعالیت بخش نازایی در راستای سیاست‌های جمعیتی کشوری
• راه‌اندازی بخش‌های جدید در فضاهای فراهم شده در سایر رشته‌های مورد نیاز به گونه‌ای که ضمن ارائه خدمت به بیماران بر گردش کاری بیمارستان نیز تأثیر مثبتی داشته باشد.
 بدیهی است در دستیابی به اهداف فوق همه حوزه‌های دانشگاه به ویژه معاونت‌های درمان، توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع، غذا و داروی دانشگاه و دانشکده پزشکی حمایت و همکاری همه جانبه خواهند داشت.
 توفیق شما را از خدای بزرگ خواستارم.
دکتر عباسعلی کریمی
رئیس دانشگاه
 
در متن نامه قدردانی از دکتر محقق هم آمده است:

جناب آقاي دکتر مصطفی محقق  دولت آبادی
عضو محترم هیات علمی دانشگاه  و  مشاور محترم رئیس دانشگاه در امور ایثارگران
با سلام و احترام
مسئولیت پذیری و همکاری اعضای هیأت علمی در اداره امور اجرایی دانشگاه علوم پزشکی تهران، بدون تردید یکی از مهمترین عوامل پیشرفت آن در دوره حیات پربرکت دانشگاه بوده است.
لازم می‌دانم از تلاش‌ها و خدمات ارزشمند جنابعالی در زمان تصدی ریاست مجتمع بیمارستانی یاس که نتایج پرباری در زمینه توسعه تخـتهای بیمارستانی آن مجتـمع  اعم از کمی و کیفی و استاندارد سازی آن در پی داشته است سپاسگزاری نمایم و برایتان از درگاه خداوند متعال سلامتی و سعادت روزافزون مسئلت کنم.
امیدوارم دانشگاه و عرصه نظام سلامت کشور همچنان بتواند از تجارب و توانمندی‌های ارزنده شما بهره‌مند گردد.
دکتر عباسعلی کریمی
رئیس دانشگاه
 
انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1398/06/24 19:20
0
0
آقای دکتر محقق از نیروهای تاثیر گذار، مومن و متخصصی متعهد بوده و هستند.اِن شاء الله در تمام مراحل زندگی موفق باشند‌.سرکار خانم دکتر داوری نیز از نیروهای توانمند ، باانگیزه و پرانرژی در سطح دانشگاه هستند، به نظرم ریاست مرکز تخصصی زنان و زایمان و نازایی بر عهده ی یک متخصص زنان باشد، بهتر و اثربخش تر خواهد بود.تصمیم درستی در سطح دانشگاه برای انتصاب یک خانم جهت این مسئولیت اتخاذ گردید.البته این به معنی نفی توانمندیهای رئیس بااخلاق قبلی، جناب دکتر محقق عزیز، نبوده و نیست. هر دو بزرگوار از خوبان هستند. برای خانم دکتر داوری هم از خدا تقاضای توفیق روزافزون در خدمت رسانی به جامعه ی بانوان کشور، در عرصه ی سلامت دارم.
کاربر مهمان
1398/06/24 12:13
0
0
جناب آقای دکتر محقق بحق یکی از مدیران توانمند دانشگاه میباشند که طی سالهای مدیریتشان منشا اثرات خوبی در سطح دانشگاه بوده اند بخصوص در دوران تصدی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه.آرزومندم در تمام مراحل زندگی موفق و موید باشند.
کاربر مهمان
1398/06/24 7:50
0
0
تبریک خدمت استاد داوری گرامی. امیدوارم در سمت جدید هم منشا موفقیت و خیر باشید.
کاربر مهمان
1398/06/23 22:0
0
0
به هر دو عزیز تبریک عرض می کنم. یکی از این همه گرفتاری و مسئولیت رها شد و دیگری تجربه ای جدید کسب میکند. امیدوارم در پناه حق هر دو موفق و موید باشند. حفظ و ارتقاء وضعیت درمان، پژوهش، آموزش آرزوی ماست.
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#