کد خبر: ٩١٩٩٨/ ٠٩:١٤ - دوشنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 1266
چاپ
ارسال به دوست
مدیریت امور مالی, گروه خبری RSS
جلسه هم‌اندیشی مدیر امور مالی دانشگاه با روسای حسابداری واحدهای تابعه برگزار شد
آزاده چترروز، مدیر امور مالی دانشگاه از کاهش تولید ضمائم اسناد مالی، چاپ کاغذ و پرینت‌های متعدد و الکترونیک کردن امضای چک و اسناد مالی، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت امور مالی دانشگاه، جلسه‌ای باهدف چگونگی و نحوه انجام کاهش حجم مستندات اسناد مالی در راستای صرفه‌جویی در مصرف کاغذ و کاهش هزینه‌ها، روز یکشنبه 24 شهریورماه 98، در سالن اجلاس حکیم ستاد مرکزی دانشگاه، برگزار شد.
در این جلسه مدیر امور مالی دانشگاه، در خصوص حجم زیاد ضمائم اسناد، مدارک و اطلاعات موجود و اشغال بیش‌ازحد فضا توسط این مستندات و نیز نبود دسترسی سریع، آسان، دقیق و به‌موقع به اطلاعات مالی، به نکاتی اشاره کرد.
آزاده چترروز این اقدام را موجب کاهش هزینه‌ها، کاهش فضای فیزیکی نگهداری اسناد مالی و سرعت بخشیدن به امور جاری، بازیابی اطلاعات و دسترسی سریع و آسان به اسناد و مدارک مالی دانست.
در ادامه جلسه چترروز از کاهش تولید ضمائم اسناد مالی، چاپ کاغذ، الکترونیک و دیجیتالی کردن امضای چک و اسناد مالی خبر داد و گفت: دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشگاه پیشرو و برتر درزمینهٔ اسکن و میکروفیلم اسناد مالی است و وضعیت بسیار مطلوبی در بین دانشگاه‌های کشور دارد.
در پایان جلسه، کارگروه‌هایی به تفکیک بیمارستان‌ها، دانشکده‌ها، شبکه‌ها، معاونت‌ها و مراکز تحقیقاتی در سطح روسای مالی دانشگاه تشکیل شد که به بررسی اسناد و ضمائم اسناد بپردازند و فرآیندهای اصلاحی پیشنهادی خود را تا جلسه بعدی ارائه دهند.
 خبرنگار و عکاس: محمد پسندیده

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#