کد خبر: ٩٢٠٢٨/ ١٤:٤٣ - دوشنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 129
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, گروه خبری RSS
تمدید نمایشنامه خوانی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران در تماشاخانه دیوار چهارم
با توجه به استقبال از نمایشنامه خوانی کانون دانشجویی سوما با عنوان چهارگانه عاشقانه، این نمایش به مدت 8 روز در تماشاخانه دیوار چهارم اجرا خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، نمایشنامه خوانی 'چهارگانه عاشقانه' عنوان برنامه ای است که برای اولین بار توسط دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران با همکاری دانشجویان سایر دانشگاه ها، روز شنبه 2 شهریور 98 در مجموعه تماشاخانه «دیوار چهارم» بصورت مستقل اجرا شد.
پس از اجرای اولین برنامه و به دلیل استقبال خوبی که صورت گرفت، قرار است این نمایشنامه به مدت هشت روز دیگر از 24 تا 31 شهریور 98 در «تماشاخانه دیوار چهارم» واقع در میدان فلسطین، خیابان طالقانی، بین خیابان سرپرست و فریمان، پلاک 544 و از ساعت 17:15 اجرا شود.
دانیال روستایی دانشجوی رشته پرستاری دانشگاه علوم پزشکی تهران، نویسنده، کارگردان و بازیگر این نمایشنامه است و نیز علی بهاری و یگانه سعادت دیگر دانشجویان پرستاری دانشگاه و مریم بهشتی، رضا رستمی و محمد بهرامی دانشجویان هنر سایر دانشگاه ها، وی را در این برنامه همراهی می کنند.
علاقه مندان برای شرکت در این برنامه می توانند با مراجعه به سایت yon.ir/sOZWR اقدام به تهیه بلیط کنند.
خبرنگار: حسین شیخ محمدی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#