کد خبر: ٩٢٠٣٠/ ١٥:٣٢ - دوشنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 760
چاپ
ارسال به دوست
معاونت بهداشت, گروه خبری RSS
جلسه شورای مدیران ستادی معاونت بهداشت برگزار شد
معاون بهداشت دانشگاه از گروه‌های ستادی خواست با توجه به اهمیت شورای سلامت استان در خصوص سیاست‌گذاری حوزه بهداشت، این فرصت را غنیمت دانسته و سعی کنند مصوبات مؤثری را در شورا به تصویب برسانند.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، با حضور دکتر علی‌رضا دلاوری، معاون بهداشت دانشگاه، جلسه شورای مدیران ستادی روز دوشنبه 25 شهریور 98 در سالن اجتماعات برگزار شد.
در آغاز جلسه دکتر دلاوری، از مدیران پیشین گروه سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد، دکتر شهرام خرازی‌ها و گروه سلامت خانواده، جمعیت و مدارس دکتر مهرزاد ناصری، تقدیر و تشکر کرد و دکتر علی‌رضا شکیب را به‌عنوان سرپرست گروه سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد و دکتر نرگس توکلی را به‌عنوان سرپرست گروه سلامت خانواده، جمعیت و مدارس معرفی کرد.
دکتر دلاوری گفت: از همه گروه‌های ستادی درخواست می‌کنم با توجه به اهمیت شورای سلامت استان در خصوص سیاست‌گذاری حوزه بهداشت، این فرصت را غنیمت دانسته و سعی کنند مصوبات مؤثری را در شورا به تصویب برسانند.
 دکتر دلاوری، با ارج نهادن به حوزه کارشناسی قوی در ستاد معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران، بر موضوع برنامه‌ریزی دقیق و نظارت در ستاد و اهمیت شاخص‌های بهداشتی به‌عنوان مشخصه برنامه‌ریزی و نظارت تأکید کرد.
وی در ادامه بازنگری و به‌روزرسانی شاخص‌های برنامه عملیاتی چهارساله را خواستار شد.
دکتر سعید تأملی، قائم‌مقام و معاون فنی معاونت بهداشت، از کارشناسان مسئول درخواست کرد؛ با توجه به تغییر و یا ارتقای بعضی از بسته‌های خدمت حتماً در چک‌لیست‌ها پایش و نظارت تجدیدنظر داشته و در بازدیدهای محیطی از چک‌لیست‌های به‌روز شده استفاده کنند، وی همچنین بر اهمیت شاخص‌ها بهداشتی تأکید کرد و از کارشناسان خواست همواره نظارت و پایش برنامه‌ها را در اولویت کاری خود قرار دهند.
خبرنگار و عکاس: اسماعیل استاجی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#