کد خبر: ٩٢٠٦٥/ ١٨:٠٩ - سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 151
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده پزشکی, گروه خبری RSS
دکتر نفيسي در افتتاح دفتر MediTec: استفاده از آموزش الکترونيک و مجازي موجب علاقمندي دانشجويان خواهد شد
رئيس دانشکده پزشکي در افتتاح دفتر MediTec دانشگاه در مرکز مهارت هاي باليني استفاده از آموزش مجازي و الکترونيک را فرصت مناسبي براي افزايش علاقمندي دانشجويان دانست و افزود: دانشگاه در اين حوزه نيز مانند سايز حوزه در کشور پيشگام است.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومي دانشکده پزشکي، دکتر شهريار نفيسي رئيس دانشکده پزشکي در مراسم افتتاح پروژه MediTec گفت: توسعه آموزش الکترونيک و تامين سخت افزارهاي آن مستلزم هزينه است، اما باتوجه به استقبال مسئولين دانشگاه از اين نوع آموزش، هزينه هاي آن خارج از توان دانشگاه نيست.
وي افزود: سخت افزارهاي لازم براي توسعه آموزش مجازي و الکترونيک براي طولاني مدت قابل استفاده هستند و ارزش سرمايه گذاري دارند، البته جايگزين مولاژ نيستند، اما نياز اموزش به مولاژ را کم ميکنند.
دکتر نفيسي پرداختن به مدل آموزش MediTec را موجب افزايش علاقه مندي دانشجويان دانست و گفت: با توجه به ارتباط نزديک دانشجويان به فضاي مجازي، فرصت مناسبي براي افزايش علاقمندي دانشجويان به آموزش پزشکي خواهد بود.
وي خاطر نشان کرد: دانشکده پزشکي همواره پيشگام اولين ها بود، و در اکنون نيز در حوزه آموزش الکترونيک پزشکي چشم همه به دانشکده پزشکي و دانشگاه علوم پزشکي تهران است، از اين رو ميتوان به صورت پايلوت شرکت هاي داخلي که در حوزه سخت افزار و نرم افزاري آموزش پزشکي فعاليت ميکنند تجهيزات خود را به دانشکده معرفي کنند که يک از سو به توسعه آموزش و از سوي ديگر به معرفي محصولات آنها کمک خواهد کرد.
در پايان دفتر MediTec که توسط معاونت بين الملل دانشگاه در اسکیل لب دانشکده پزشکی راه اندازی شده بود،  ظهر امروز سه شنبه 26 شهریور با حضور دکتر شهريار نفيسي رئيس دانشکده پزشکي، دکتر رامين کردي معاون بين الملل دانشگاه و جمعي از مسئولين دانشگاه و دانشکده در طبقه سوم مرکز مهارت هاي باليني دانشکده پزشکي افتتاح شد.
خبر: محمدی
عکس: رومیانی
 
 
 
انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#