کد خبر: ٩٥٧١٢/ ١٣:٥١ - پنج شنبه ٢١ آذر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 221
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان بهارلو
بازدید گروه تغذیه بالینی وزارت بهداشت از عملکرد واحد تغذیه مرکز آموزشی درمانی بهارلو
مسئول تغذیه بالینی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و هیئت همراه از عملکرد واحد تغذیه بالینی در بخش های ویژه، کلینیک سرپایی و مدیریت خدمات غذایی قدردانی کردند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهارلو، این بازدید روز سه شنبه 19 آذر 98 به منظور بررسی عملکرد واحد تغذیه این مرکز برگزار شد. تیم بازدید کننده متشکل از دکتر غلامرضا محمدی فارسانی، مسئول تغذیه بالینی وزارت بهداشت، خدیجه رضایی کارشناس تغذیه وزارت بهداشت و شیما هادوی کارشناس تغذیه معاونت درمان دانشگاه تهران با حضور در واحد تغذیه بیمارستان از برنامه های تغذیه بالینی این مرکز بازدید به عمل آوردند. در این جلسه که با حضور داود پناهی، مدیر، انجام شد، سمانه محسن آبادی مسئول واحد تغذیه گزارش کاملی از عملکرد این واحد در بخش های بالینی و همچنین مدیریت خدمات غذایی را به همراه مستندات به بازرسان ارائه کرد. پس از ارائه توضیحات مسئول تغذیه بیمارستان، تیم بازدید کننده با حضور در بخشها روند درخواست و انجام مشاوره های تغذیه بالینی را بررسی کردند.
خبرنگار: فهیمه نجاری
عکاس: وحید احمدیان

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1398/09/22 16:6
0
0
خیلی خوب - حسین رحیمی
کاربر مهمان
1398/09/22 10:37
0
0
خیلی عالی وجامع بود
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#